site creation software

REKLAMA WIELKOFORMATOWA

Daj się zauważyć z daleka!

FLAGI

Flagi masztowe

Flagi masztowe

Wykonujemy flagi poziome i pionowe, różnych rozmiarów z najlepszych materiałów przeznaczonych na flagi. Wykańczane są oczkami bądź karabińczykami, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na flagach mamy możliwość nadruku metodą cyfrową bądź sublimacją. Są odporne na warunki atmosferyczne, wysokiej jakości z możliwością prania. Dzięki specjalnemu procesowi utrwalania, zachowujemy kolor przez długi czas.

Flaga samochodowa

Flagi małe

Mamy w swojej ofercie również małe flagi - np. samochodowe, z uszlachetnionego tworzywa odpornego na ciąg powietrza wytwarzany w czasie jazdy. Flaga może być nadrukowana w barwach narodowych, bądź przeznaczona do reklamy - dowolny nadruk CMYK. Poza flagami samochodowymi mamy również możliwość wykonania flag jachtowych, które są jeszcze mocniejsze i mają inny typ mocowania.

Windery

Windery

Są to przenośne flagi, które możesz umieścić w dowolnym miejscu. Dostarczamy kompletny zestaw: flaga, maszcik + podstawa. Dajemy możliwość dokupienia do flagi również torby do przechowywania i transportu flagi. Mamy różne możliwośći wykończenia flag, mogą być proste 90 st, łukowate bądź typu łezka. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz oraz jaki będzie projekt.

inne flagi

Chorągiewki / girlandy / proporczyki/ bandery

Szukasz innego rodzaju flagi? Nie ma sprawy wykonamy każdy rodzaj. Bandery na statki/jachty, proporczyki klubowe, chorągiewki imprezowe, girlandy znajdziesz w naszej ofercie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, tak abyś był zadowolony z efektu. 

Neon

Kasetony świetlne / Litery 3D / Neony

W swojej ofercie mamy również kasetony zewnętrzne i wewnętrzne z możliwością podświetlenia napisu, bądź grafiki. To od Ciebie zależy czy potrzebujesz całego kasetonu, samego napisu bądź neonu - wszystko znajdziesz u nas! Wymiary oraz grafiki dobierzemy do Twoich oczekiwań.

Leżaki

Leżaki

W ofercie mamy różnego rodzaju leżaki z nadrukami reklamowymi. Dostępny jest leżak bez podłokietników, z podłokietnikami, podwójny (dla 2 osób), kids oraz stołek. Wszstkie są wykonane z naturalnego drewna bukowego, które jest bardzo wytrzymałe. Drukujemy w pełnej kolorystyce CMYK wg Twojego projektu bądź sami go przygotowujemy dla Ciebie. 

Parawan

Parawany

Parawany reklamowe wykonujemy na wytrzymałym i grubym materiale. Obszywamy je porządnymi nićmi które są odporne na wiatr. Drukujemy metodą cyfrową i utrwalamy nadruk tak, aby był to produkt wieloletniego użytku. Ilość segmentów do wyboru. Standardowo to 3-4 segmenty. Możemy wykonać już od 1 sztuki parawanu z logo Twojej firmy lub dowolną grafiką! Zabłyśnij na plaży bądź w terenie już dziś!

Rollup

Rollup

Mamy możliwość wykonania różnego rodzaju rollupów, od najprostszych w lekkich kasetach, poprzez średnią klasę, premium oraz X-banery. 


Duży, a tak łatwo go przenieść. Lekki, a tak wytrzymały. Rollup to bardzo praktyczna forma reklamy, idealna na targi, konferencje i inne wydarzenia. Druk rollupów odbywa się w technologii UV na materiale blockout pet, dzięki czemu rollupy mają dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Automatycznie zwijany baner mieści się w aluminiowej kasetce, która dodatkowo chroni go przed uszkodzeniami. Całość można wygodnie przenosić w dołączonej do zestawu torbie i wielokrotnie wykorzystywać. Torba jest dodawana gratis do produktu i nie podlega reklamacji. 

Rullup to najpowszechniejsza i najlepsza forma reklamy na różnego rodzaju konferencjach, targach i imprezach firmowych. Równie dobrze sprawdza się postawiony w różnych częściach firmy, w których przemieszczają się klienci/goście. To również idealne uzupełnienie stoiska wystawienniczego. Niedroga forma reklamy aktualnej oferty i wybranych produktów; mobilna i łatwa do złożenia. Mamy w ofercie różnego rodzaju wymiary: 80x200, 100x200, ale również możemy wykonać i większe, niestandardowe wymiary jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Waga kasety:

85 x 200 cm – 2,0 kg
100 x 200 cm – 2,2 kg
120 x 200 cm – 2,8 kg