free site builder

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Popraw lub stwórz swój wizerunek z nami!

Mobirise

Unikalne logo

Logo to początek drogi w zakładaniu biznesu. Od tego się wszystko zaczyna, ale już na starcie trzeba mądrze wybrać, tak aby identyfikowało ono firmę oraz jednoznacznie się z nią kojarzyło. Wygląd loga ma ogromne znaczenie dla rozwoju Twojego biznesu. Znak firmowy często stanowi główną drogę komunikacji z Klientem.

Pozwól nam rozpocząć tę drogę wspólnie. Przedstaw nam swoją wizję, a my zrealizujemy ją i zapewnimy Ci niepowtarzalne logo, które będzie Ci towarzyszyć w czasie funkcjonowania firmy.

Masz już firmę, ale nie podoba Ci się logo lub szukasz czegoś nowego? Zmodernizujemy Twoje dotychczasowe logo i pozwolimy mu zyskać nowy blask.

Mobirise

Projekt wizytówki

Obowiązkowe wyposażenie każdego pracownika na spotkaniach biznesowych to wizytówka. Niesposób byłoby spamiętać wszystkich spotkanych dostawców na targach, gbyby nie zbierane kawałki kartonu z podstawowymi danymi firm. 

Podaj nam dane swoich pracowników, a my przyślemy Ci gotowe wizytówki dla każego z nich! Jeżeli chcesz, aby Twoje wizytówki wyróżniały się spośród setek innych, przygotujemy dla Ciebie wzór korzystająć z technologii UV, hotstampingu bądź innego zdobienia, tak, abyś z dumą je wręczał swoim klientom.

Papier firmowy

Papier firmowy

Zaprojektuj z nami swój papier firmowy i drukuj wszystkie oferty, ważne listy do klientów czy dokumenty do archiwum na zadrukowanych szablonach z logo swojej firmy.

Pokaż że dbasz o szczegóły, świetnie prezentujesz się również na zwykłych listach do klientów, a Twoja firma to poważny element społeczności przedsiębiorców.

Koperta

Koperta firmowa

Wysyłasz dokumenty bądź listy do swoich klientów? Po co za każdym razem wpisywać dane adresata? Przygotuj z nami elegancką kopertę z nadrukiem danych Twojej firmy i logotypem, spraw, że otrzymana korespondencja będzie wyglądała na profesjonalną.

Firmowa koperta przyda się również przy wysyłaniu życzeń świątecznych. Pozwoli klientowi od razu odnaleźć Twoją kopertę wśród stosu innych zwykłych konkurentów.

Baner

Baner reklamowy

Wieloformatowa reklama przenośna bądź stacjonarna! Daj się zauważyć klientom z ulicy, w różnych lokalizacjach. Różne formaty, gramatury, sposoby wykończenia. Wszystkie możliwości, które są w obecnych czasach dostępne, możemy dla Ciebie zrealizować. 

Długotrwała reklama, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych form reklamy. Możesz zareklamować w ten sposób swoją firmę, usługę czy produkty. Dobry baner cechuje się przede wszystkim oryginalnym wyglądem zawierającym hasła reklamowe i dane kontaktowe.

Baner może służyć również do wykończenia niewykorzystanych przestrzeni w Twojej firmie. Masz pustą ścianę na której może zawisnąć reklama jednego z Twoich topowych produktów? Idealnie w tej sytuacji spisze się baner reklamowy, który po wyprzedaniu towaru można po prostu zdjąć bez uszkodzenia elewacji budynku.

Dostawczak

Znakowanie pojazdów

Posiadasz pojazdy firmowe? Daj się zauważyć! Mobilna reklama wszędzie z Tobą. Dane kontaktowe firmy, adres strony www, logotyp to podstawowe elementy, które można umieścić na pojeździe.

Specjalnie pod każdego klienta indywidualnie przygotujemy projekt graficzny dostosowany do odpowiedniej marki oraz modelu auta. Druk wykonujemy na profesjonalnych foliach przeznaczonych do oklejania pojazdów. 

witryna

Oklejanie szyb

Prowadzisz sklep stacjonarny przy ulicy? Oklejone witryny sklepowe to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi przechodniów i zwrócenie uwagi swoją ofertą. Przygotujemy wyjątkowy projekt przykuwający oko, wydrukujemy go na profesjonalnej folii One Way Vision przez co nie będzie to miało wpływu na ilość światła wewnątrz sklepu oraz przykleimy go za Ciebie. 

Chcesz okleić same drzwi wejściowe albo szyby wewnętrzne? Nie ma sprawy. Mamy możliwość wydruku na wszystkich rodzajach folii. 

odzież

Odzież firmowa

Niezależnie jaki biznes prowadzisz, na pewno potrzebujesz odzieży firmowej znakowanej Twoim logo. Jeżeli masz firmę produkcyjną, możesz w ten sposób wyróżnić pracowników na produkcji i identyfikować ich z firmą poprzez nadruk/haft logo. W przypadku gdy prowadzisz stacjonarny sklep, ułatwisz klientom odnalezienie obsługi poprzez jednakowy strój całego personelu. Możesz w ten sposób również wyróżnić osoby, które zajmują wyższe stanowiska, poprzez inny kolor tego samego stroju. Wyjeżdżacie firmowo na targi, bądź spotkania biznesowe? Nic lepiej nie wygląda jak znakowanie koszuli logotypem firmy. To robi wrażenie.

Wyróżnij się na tle konkurencji i zapewnij komfort swoim pracownikom, którzy docenią to jak bardzo się dla nich starasz skoro zwracasz uwagę na takie detale.