free html5 templates

GADŻETY REKLAMOWE

Wszędzie widoczne logo Twojej firmy! Wszędzie Twoja reklama! 

Mobirise

Piśmiennicze

W ofercie mamy różnego rodzaju gadżety piśmiennicze. Touch peny przeznaczone do obsługi ekranów dotykowych, ołówki, długopisy metalowe, plastikowe bądź ekologiczne. Od prostych po eleganckie i szykowne ze zdobionymi nadrukami/grawerami. Możesz kupić same długopisy, bądź zamówić specjalne zestawy prezentowe. 

Mobirise

Tekstylne

Możemy wykonać dla Ciebie wszelkiego rodzaju materiały tekstylne, odzieżowe z nadrukiem. Koszulki, bluzy, T-shirty,  polo, kamizelki odblaskowe, fartuchy, czapki i co jeszcze tylko zechcesz. Mamy dostęp do hurtowni odzieżowych przez co jesteśmy bardzo tani i mamy możliwość dobrania każdego rodzaju materiału oraz jakosći jaką tylko potrzebujesz. 

Mobirise

Elektroniczne

Świetnym gadżetem dla klientów może okazać się pendrive, dysk twardy,  powerbank albo głośniczek bluetooth. Wszystko znakowane Twoim logo. 

Mobirise

Cięcie i grawerowanie drewno i plexi

Wytniemy i wygrawerujemy dla Ciebie co tylko zechcesz i potrzebujesz. Od malutkich po większe i trudniejsze projekty. Ty dajesz pomysł, a my go realizujemy.

Mobirise

Zawieszki

Wyjątkowe zawieszki o dowolnych kształtach i wymiarach z grawerem. Możemy wykonać dla Ciebie zawieszkę na lusterko do samochodu, brelok do kluczy bądź bombkę drewnianą na choinkę. Nikt nie będzie miał takiej jak TY! 

Mobirise

Słodycze reklamowe

Słodkie krówki z Twoim logo idealnie sprawdzą się w Twojej firmie. Poczęstuj swoich gości na spotkaniach, dorzuć je do świątecznych upominków i daj się rozkoszować smakiem.

Mobirise

Torby/siatki 

Sprzedajesz swoje produkty i chcesz je zapakować w reklamówki bądź torby? Zamów je u nas. Szeroka oferta od prostych siatek, przez papierowe torebki, kończąc na materiałowych torbach z nadrukiem. Bądź zapamiętany i zapakuj zakupy klienta w wyjątkowy sposób. Wykorzystaj miejsce na reklamę siebie, bądź Twoich partnerów lub producentów.