site creation software

WYDRUKI REKLAMOWE

Drukujemy wszystko i na wszystkim!

Mobirise

Wizytówki

Projektujemy i drukujemy wizytówki. Najpopularniejszy, szybki i efektowny sposób wymiany informacji. Mamy na nich możliwość zaprezentowania swojej firmy w prostym i estetycznym formacie. Dodatkowo każdą wizytówkę możemy uszlachetnić różnymi sposobami, takimi jak laminowanie folią mat i błysk, soft touch oraz lakierem UV. Wszystko zależy od naszej i Twojej wizji.

Mobirise

Ulotki

Twoja branża to handel lub usługi? Zainwestuj w druk ulotek!  Zyski z dystrybucji ulotek są nie do przecenienia: zainteresowani ofertą klienci to bezcenna wartość w każdym biznesie. Możesz dostarczyć nam gotowy projekt, bądź przygotujemy go dla Ciebie. Formaty od A3 do A6, na papierze o różnych gramaturach, w zależności od Twoich potrzeb. Pozwól nam wykonać dla Ciebie najtańszą formę reklamy jaką niewątpliwie są ulotki!

Mobirise

Katalogi

W druku wszystko prezentuje się lepiej niż na monitorze komputera. Zwłaszcza oferty firm. Katalogi są kojarzone z produktami luksusowymi, a marki reklamujące się za ich pomocą postrzega się jako solidne i godne zaufania. Katalog pomieści zarówno bogatą treść, jak i duże zdjęcia wydrukowane w bardzo dobrej jakości. Zleć nam przygotowanie projektu oraz wydrukowanie katalogu ze wszelkimi detalami. Od prostych druków po katalogi z różnego rodzaju uszlachetnieniami. Dopasujemy do Ciebie format, rodzaj papieru oraz zasugerujemy idealne rozwiązanie.

Mobirise

Plakaty

Daj się zauważyć! Plakaty przyciągają wzrok jak żadna inna forma reklamy. Nie ma takiego produktu ani wydarzenia, którego nie można by promować przy ich pomocy. Mają długą tradycję i często posiadają nie tylko funkcję informacyjną, lecz także wysokie walory estetyczne. Ważne jest zatem, aby wykonanie plakatów skierować do specjalistów. Zajmiemy się zarówno projektem jak i drukiem. Podobno im większe plakaty, tym bardziej skuteczne, dlatego oferujemy formaty od A5 aż do A0.

Mobirise

Naklejki

Niedrogi, sympatyczny gadżet o wielu zastosowaniach. Może zdobić sprzęty biurowe czy elektronikę… Opcji jest nieskończenie wiele. Drukujemy naklejki w każdym możliwym formacie. Mamy opcję cięcia ich po obrysie oraz dostarczania ich na arkuszach bądź pocięte na użytki. Możemy również dla Ciebie okleić np. pojazd bądź lokal! 

Mobirise

Podkłady na biurko

Warto zadbać by na biurkach we własnej firmie pojawiły się podkłady z własną grafiką. Pełnią rolę przejrzystego i wygodnego notesu. Umieszczenie w projekcie kalendarium z pewnością wspomoże i usprawni organizację miejsca pracy zamieniając podkład w kalendarz biurkowy. Produkt ten można zamówić u nas w różnych formatach oraz z ilością kart 26 i 52 sztuki.

Mobirise

Wobblery

Wobblery reklamowe to ruchome zawieszki, które doskonale przyciągają uwagę. Kiwaki drukujemy na matowym papierze kredowym 350 g i osadzamy na samoprzylepnej, elastycznej rączce. Możesz liczyć na intensywne kolory i doskonałą jakość druku. Wobblery reklamowe  to poręczny format, dający ogromne możliwości promocyjne. Kiwaki reklamowe poruszają się przy każdym podmuchu, doskonale przyciągając uwagę. Wybierz kształt i rozmiar tarczy – a my zadbamy o doskonałą jakość druku.

Mobirise

Notesy

Gadżet reklamowy, który zawsze spotyka się z serdecznym przyjęciem. W biurze czy w domu, każdy lubi mieć pod ręką coś do notowania. Jeśli przy okazji znajdą się tam dane Twojej firmy – to znakomicie. O druk notesów szczególnie warto zadbać podczas organizacji szkoleń, konferencji i innych spotkań, których uczestnicy z pewnością będą potrzebować czegoś do sporządzania zapisków.

Mobirise

Teczki

Mają wielką misję: okiełznać biurowe dokumenty i godnie reprezentować firmę na spotkaniach biznesowych. Trzeba przyznać, że są w tym wyjątkowo skuteczne. Solidnie wykonane teczki z Twoim logo potrafią zdziałać naprawdę wiele, gdy chodzi o wizerunek firmy. Duży wybór podłoży, opcjonalne uszlachetnienie folią (zalecane) i wybiórczym lakierem UV.

Mobirise

Zaproszenia/Bony

Kartki składane na pół idealnie nadają się na eleganckie zaproszenia dla gości, znakomicie posłużą również jako nośnik życzeń świątecznych dla klientów, efektowne kartki okolicznościowe bądź bony podarunkowe/vouchery do sklepu. Są one dostępne na szerokiej gamie podłoży, można wybrać jeden ze standardowych rozmiarów - 2xA6 i 2xDL lub wybrać własny format. Bogata oferta uszlachetnień pozwoli nadać unikatowy i prestiżowy wygląd.

Mobirise

Karty plastikowe

Druk na formacie karty kredytowej, zaokrąglone rogi. Możemy wykorzystać je do druku zaokrąglonych wizytówek, kalendarzyków listkowych, które będą towarzyszyć Twojemu klientowi przez cały rok w portfelu bądź jako karty rabatowe lub karty stałego klienta do Twojego sklepu!  Możemy nadać im wyjątkowy charakter dzięki różnego rodzaju uszlachetnieniom, podłożom ale również personalizacji za pomocą np. kodu kreskowego bądź numeracji karty.

Mobirise

Gazetki reklamowe

Gazetki reklamowe są najlepszym sposobem na wyeksponowanie Twoich najatrakcyjniejszych promocji. Możesz drukować je regularnie, aby Twoi Klienci zawsze mieli dostęp do najnowszych i najlepszych okazji. Druk może przyciągać kolorami, oryginalnym wzorem, ale przede wszystkim najciekawszymi ofertami. Na gazetki reklamowe powinieneś zwrócić uwagę zwłaszcza, gdy prowadzisz sklep, sieć handlową czy hurtownię.

Mobirise

Kalendarze ścienne

Kalendarze firmowe to reklama, która pracuje dla Twojego biznesu przez cały rok. Stanowią elegancki, mile widziany upominek. Ich najważniejsze zalety to użyteczność i nienachalność – reklamują produkt dyskretnie, za to konsekwentnie, dzień po dniu. Dzięki temu druk kalendarzy odznacza się wysoką skutecznością marketingową przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym.

Mobirise

Kalendarze książkowe

Najbardziej uniwersalny spośród gadżetów reklamowych. Oferujemy kalendarze firmowe z logo tłoczonym na sucho w formacie A5 z kalendarium dziennym. Nasze kalendarze typu książka są szyte i dodatkowo klejone, wzmocnione krepą. Posiadają perforowane narożniki oraz tasiemkę i kapitałkę w odpowiednim kolorze. Wszystko jesteśmy w stanie dopasować do Twoich potrzeb i indywidualnie dobrać najbardziej odpowiedni model. Możliwość zamówienia nawet 1 szt.